
Акустична система MICROLAB FC-330 2.1, 56W, mini-jack, дерево
5 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: FC-330
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока гучність системи забезпечується великим запасом потужності. Чисте відтворення різних музичних стилів досягається за рахунок широкого частотного діапазону системи. Якісний звук також досягається завдяки дерев'яному корпусу сабвуфера і сателітів. Системою дуже зручно керувати, так як регулятори гучності винесені на передню панель сабвуфера. Компактні розміри сабвуфера і сателітів дозволяють грамотно розмістити систему в просторі і навіть на робочому столі.]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microlab |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Лінійний вхід, Лінійний вихід |
| Дополнительно | Регулювання НЧ, Регулятор гучності, вбудований підсилювач |
| Екранування | Да |
| Колір обробки | темне дерево |
| Матеріал обробки | MDF |
| Опір, Ом | 8, 4 |
| Розміри сабвуфера | 205 x 275 x 250 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 110 x 195 x 132 |
| Сабвуфер | 24 Вт |
| Співвідношення сигнал / шум | 80 дБ |
| Сумарна потужність | 56 Вт |
| Тип | 2.1 |
| Фазоинвертор | Да |
| Фронт | 32 Вт/канал |
| Частотный диапазон | 135 - 20000 |
Информация для заказа
- Цена: 5 299 ₴




