
Насос циркуляційний Optima OP25-40-180, G 1 1/4", 10 бар, 180мм, 71Вт, 230В
1 874 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8120
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструкція:
- Корпус циркуляційного насоса з чавуну
- Робоче колесо з полімеру
- Підшипники радіального типу з кераміки
- Відбивач і гільза ротора з нержавіючої сталі AISI304
- Корпус статора двигуна з алюмінію
- Кабель живлення з вилкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага приладу | 3,1 кг |
| Діаметр під'єднання | 1¼ |
| Електричне підключення | 1 х 220 В - 50 Гц |
| Клас захисту | IP44 |
| Корпус насоса | Чавун |
| Максимальна потужність | 71 Вт |
| Максимальна продуктивність | 1.5 / 2.5 / 3.5 |
| Максимальний напір | 1.7 / 2.8 / 3.5 |
| Монтажня довжина | 180 мм |
| Перекачуванні рідини | чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих часток |
| Потужність двигуна | 40/55/71 Вт |
| Температура рідини | від +10 °С до + 110 °С |
| Тип | насос циркуляційний |
| Тиск | 10 бар |
| Швидкість | 1-2-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 874 ₴







