
Водонагрівач електр. Tiki круглий GB, 80л, 2кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, білий, 700182
12 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: GB80_COMFORTU80
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний водонагрівач TIKI круглий GB об'ємом 80 літрів забезпечує ефективне та швидке нагрівання води завдяки потужності 2 кВт. Сухий ТЕН допомагає зменшити накип, збільшуючи термін служби приладу. Механічне керування дозволяє зручно та точно налаштовувати температуру води. Клас енергоефективності C забезпечує економне використання електроенергії. Стильний білий колір та круглий корпус ідеально підійдуть для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 33 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага з водою | 113 кг |
| Витрата електроенергії | 6,65 кВтгод/24 рік |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 80.3 x 50 x 50.7 |
| Додатково | контрольна лампа нагрівального елементу, налаштування температури термостата - eco, під’єднання до мережі - G 1/2, одна або кілька точок під’єднання |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Змішана вода при 40°C | 116 л |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Колір | Білий |
| Номінальний струм | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 80 л |
| Реальний об'єм | 76,1 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Споживана потужність | 2 000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Керування | Механічний |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна, настінна |
| Функції | захист від перегрівання, термометр, регулювання діапазону температури |
| Час нагрівання | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 799 ₴


