
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FHSAGO125VXPDB2-0X 18В 125мм
16 008 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933493419
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний контроль - 4-ступінчастий перемикач швидкості ідеально підходить для обробки нержавіючої сталі та алюмінію, а також для видалення іржі та фарби, забезпечуючи оптимальну швидкість для кожного застосування.
Технологія RAPIDSTOP - найшвидше гальмо диска зупиняє обертання менш ніж за 2 секунди, підвищуючи безпеку користувача.
Технологія ONE-KEY - забезпечує відстеження та безпеку інструменту через безкоштовну хмарну платформу, а також можливість дистанційного блокування пристрою.
Антивібраційна бічна рукоятка- знижує рівень вібрації, підвищуючи комфорт під час тривалої роботи.
Знімний пилозахисний фільтр - запобігає потраплянню сміття всередину інструменту, продовжуючи термін служби двигуна.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безщітковий двигун | Да |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Додаткові характеристики | швидке гальмування RAPIDSTOP, система: M18 FUEL, технологія ONE-KEY |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | червоний з чорним |
| Комплектація | без акумулятора, без зарядного пристрою, кейс, кутова шліфувальна машина |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість обертів при навантаженні | 9000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 008 ₴









