
Радіатор сталевий Kermi Profil-V, FTV, 22 тип, 300x1300мм, нижнє підкл., Therm-X2, 1562Вт, білий
12 106 ₴
- Готово до відправки
- Код: FTV220301301R2K
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - подає теплоносій спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20.15 кг |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | енергозберігаюча технологія, профільні панелі (з оребренням), 2 - дві гріючі панелі, 2 - два оребрення, оснащений вентильним клапаном під термостат, радіатор з нижнім підключенням до труб |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1 328 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1 658 Вт |
| Макс. бояз. температура | 110 °C |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 300 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Монтажня довжина | 1 300 мм |
| Міжосьове підключення | 50 мм |
| Об `єм | 4,32 л |
| Опалювальна площа ≈ | 13 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 106 ₴





