
Радіатор сталевий Kermi Profil-V, FTV, 11 тип, 300x900мм, нижнє підкл., 615Вт, білий
7 417 ₴
- Готово до відправки
- Код: FTV110300901R2K
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталеві радіатори Kermi як не можна краще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних і нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків і будь-яких інших індивідуальних систем опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 9.5 кг |
| Тип радіатора | 11 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | профільні панелі (з оребренням), оснащений вентильним клапаном під термостат, радіатор з нижнім підключенням до труб, 1 – одна гріюча панель, 1 – одне оребрення |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 496 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 615 Вт |
| Макс. бояз. температура | 110 °C |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 300 мм |
| Монтажна глибина | 61 мм |
| Монтажня довжина | 900 мм |
| Міжосьове підключення | 50 мм |
| Об `єм | 1,6 л |
| Опалювальна площа ≈ | 5 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 417 ₴





