
Радіатор сталевий Kermi Profil-K, FKO, 22 тип, 300x700мм, бокове підкл., Therm-X2, 841Вт, білий
6 593 ₴
- Готово до відправки
- Код: FK0220307W02
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 12.3 кг |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | енергозберігаюча технологія, профільні панелі (з оребренням), радіатор з боковим підключенням до труб, 2 - дві гріючі панелі, 2 - два оребрення |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 715 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 893 Вт |
| Макс. бояз. температура | 110 °C |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 300 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Монтажня довжина | 700 мм |
| Міжосьове підключення | 246 мм |
| Об `єм | 2,52 л |
| Опалювальна площа ≈ | 7 м2 |
| Підключення | бокове, FKO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 593 ₴





