-5%

Холодильник SBS Gorenje, 179х67х92см, 2 двері, 356(191)л, А++, NF+, Інв., Зона св-ті, Зовн. Диспл, чорний
38 999 ₴
37 032 ₴
- Готово до відправки
- Код: NRR9185EABXL
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продумана організація внутрішніх просторів пропонує більше місця для зберігання, що позбавляє користувача частих походів в магазин. Продукти легко розміщуються на скляних полицях, у великих ящиках та на дверних поличках. У холодильнику зі збільшенням ConvertActive морозильну камеру багатих речовин можна переключити в режим холодильника або відділення ZeroZone, що дозволяє зберігати більше харчових продуктів, закусок та тістечок. Вентиляційна система MultiFlow 360° прискорює повітряний забір у відділенні, прискорює циркуляцію повітря та найкращі умови зберігання продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтрум | 10 А |
| No Frost | Plus |
| Вага | 85,5 кг |
| Висота | 178,6 см |
| Відкриття дверцят | вліво, вправо |
| Глибина | 67 см |
| Дисплей | Да |
| Додатково | Сигнал відкритих дверей, регульовані ніжки по висоті: 2, Звуковий та світловий сигнал про перевищення температури всередині, звуковий і світловий сигнал про перевищення температури в морозильному відділенні, Коліщатка: 4, 2 лотки для яєць |
| Загальний об'єм | 547 л |
| К-ть полиць на дверцятах | 3, 2 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клімат клас | ST, N, SN |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 2, 4 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Льодогенератор | Да |
| Об'єм морозильної камери | 191 л |
| Обсяг холодильної камери | 356 л |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Приєднувальна потужність | 140 Вт |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Споживання електроенергії | 336 кВт/рік |
| Тип | side-by-side |
| Тип дверей | матеріал коламінована сталь |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | електронне |
| Функції / можливості | Інверторний компресор, Функція суперзаморожування, EcoMode, Ящик для овочів та фруктів, MultiFlow, Прихований конденсатор, ConvertActive |
| Час збереження холоду | 8 г |
| Ширина | 91,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 032 ₴









