
Терка Tolsen, 250х95х13мм, пластик, гумова останова
241 ₴
240 ₴
- Готово к отправке
- Код: 41018
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструкція виробу складається з пластикової основи та ручки. Робоча поверхня виконана з термопластикової гуми.
Маркування: кольорова наліпка.
]]>Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Страна производитель | Китай |
| Материал ручки | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина полотна | 250 мм |
| Матеріал полотна | термопластикова гума |
| Назначение | для внутрішніх оздоблювальних робіт, для вирівнювання шпаклівки |
| Тип | терка |
| Толщина полотна | 13 мм |
| Ширина полотна | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴


