-13%

Машинка для стриження Philips Series 3000, від мережі, роторний мотор, насадок-2, сталь, чорний
1 549 ₴
1 346 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC3510/15
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія Trim-n-Flow для тривалого стриження
Наш новий, інноваційний гребінь запобігає засміченню машинки для стриження волосся. Тепер Ви можете й далі стригти, ні на що не відвертаючи увагу.
Напругострі леза для стриження удвічі швидше
Удосконалена технологія DualCut: завдяки інноваційному двосторонньому різальному блоку стриження вдвічі швидше, порівнюючи з одинарним.
13 параметрів довжини від 0.5 до 23 мм, які легко вибрати та зафіксувати
Виберіть і зафіксуйте одну з 12 фіксованих параметрів довжини регульованого гребеня: від 1 мм до 23 мм із кроком 2 мм. Або використовуйте прилад без гребеня для мінімальної довжини 0.5 мм.
Ефективна система живлення від мережі
Мережевий шнур завдовжки 1.8 м забезпечує безперервне подавання живлення.
Ергономічна ручка забезпечує точність і комфорт
Машинка для стриження Series 3000 зручна та проста в користуванні. Спеціальна текстура ручки дає змогу легко контролювати пристрій під час стриження.
Знімні леза для зручного очищення
Головка відкривається одним клацанням для зручного очищення знімних лез.
Не вимагає догляду та мастила
Прилад не вимагає особливого догляду — Вам не доведеться витрачати час на змащування лез.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Індонезія |
| Колір | Чорний |
| Кількість установок довжини | 13 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Джерело живлення | мережа |
| Зона використання | Для бороди і вусів, Для голови |
| Комплектація | щіточка для чищення, насадка-гребінь, інструкція, гарантійний талон, машинка для підстригання, насадка для волосся |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 23 мм |
| насадки | для волосся |
| Особливості | Леза не вимагають змащення |
| Регулювання довжини стрижки | регулятором |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Тип | машинка для стриження |
| Ширина ножа | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴









