
Мат нагрівальний Veria Quickmat 150, двожильний, для систем опалення, 2.5м кв., 0.5х5м, 375Вт, 230В
8 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 189B0164
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрівальний двожильний мат Veria Quickmat призначений для установки безпосередньо під покриття підлоги без формування товстої цементної стяжки, і встановлюється в основному під плитку в плитковий клей. Нагрівальний кабель обладнаний екраном з алюмінієвої фольги. При механічному пошкодженні кабелю, вбудована система екрану буде автоматично виключена - без будь-якого ризику для людей або тварин. Мат представляє синтетичну сітку, на якій закріплений нагрівальний кабель. Реалізується у вигляді готових комплектів, визначеної площі, повністю готових до монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veria |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид кабелю | 2-жильний |
| Внутрішня ізоляція | тефлонова |
| Довжина нагрівальної секції | 5 м |
| Додатково | IPX7 |
| Зовнішня ізоляція | тефлон PVDF |
| Зовнішній діаметр кабелю | 3,5 мм |
| Максимальна температура жили | 120 °С |
| Напруга | 230 В |
| Площа укладання | 2,5 м2 |
| Потужність | 375 Вт |
| Призначення | використовується під покриття підлоги (без формування товстої цементної стяжки) |
| Тип | мат нагрівальний |
| Ширина | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 304 ₴

