
Скоби Top Tools, тип J, 6мм, 1000шт
35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41E006
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовуються за допомогою спеціальних скобозабивних пістолетів (степлерів) для обшивки меблів тканиною, з'єднання виробів з дерева, фанери, картону, ДСП тощо.
Скоби виготовлені зі сталі, швидко та легко скріплюють матеріал забезпечуючи міцність та глибоке проникнення в нього. Гострота та міцність скоби дозволяє працювати практично без втрат на брак.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Кількість в пакованні | 1 000 шт |
| Тип | Скоби |
| Тип скоби | J/53 |
| Товщина | 0,7 мм |
| Форма скоб | П-подібна |
| Ширина | 11,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


