
Скоби Top Tools, тип J, 8мм, 1000шт
45 ₴
- Готово к отправке
- Код: 41E008
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скоби Top Tools 41E008 тип J використовуються за допомогою спеціальних скобозабивних пістолетів (степлерів) для обшивки меблів тканиною, з'єднання виробів з дерева, фанери, картону, ДСП тощо. Скоби виготовлені зі сталі, швидко та легко скріплюють матеріал забезпечуючи міцність та глибоке проникнення в нього. Гострота та міцність скоби дозволяє працювати практично без втрат на брак.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Top Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 8 мм |
| Количество в упаковке | 1 000 шт |
| Тип | Скоби |
| Тип скоби | J/53 |
| Толщина | 0,7 мм |
| Форма скоб | П-подібна |
| Ширина | 11,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


