
Бінокль Canon 12x36 IS III
57 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9526B005
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Canon 12x36 IS III – це портативний бінокль, створений компанією Canon. Він володіє широким кутом поля зору і висококласною оптикою зі збільшенням 12 разів, побудованою із застосуванням обертальних призм Porro. Бінокль має вбудовану, покращену порівняно з попередньою моделлю систему стабілізації зображення, яка здатна ефективно компенсувати коливання корпусу і надавати статеве зображення віддаленого об'єкта з максимально високою якістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Вага | 660 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 36 мм |
| Кут поля зору | 55,3 град. |
| Максимальна кратність | 12 x |
| Мінімальна відстань фокусування | 6 м |
| Покриття лінз | Багатошарове покриття Super Spectra |
| Поле огляду на 1000 м | 87.5 м |
| Призма Порро | Да |
| Розмір вихідної зіниці | 3 мм |
| Розміри, мм | 127 х 174 х 70 |
| Система діоптрійної корекції | Да |
| Тип прибора | бінокль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 422 ₴







