
Гарнітура ігрова 2E GAMING HG340, mini-jack/dual 3.5mm, RGB, 2м, жовтий
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2E-HG340YW
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова гарнітура 2E GAMING HG340 3,5 мм жовтого кольору створена для яскравих баталій і запаморочливих перемог. Чудовий чистий звук, якісний мікрофон і лаконічний дизайн. Модель HG340 3,5 мм має продуману ергономіку для максимального комфорту під час тривалих сесій. Міцна й надійна конструкція оголів’я. Вага навушників невелика, що додає зручності – 288 г. Гарнітура HG340 3,5 мм однаково успішно може бути використана для ігор, прослуховування музики, навчання і спілкування в чатах. Ефектне RGB-підсвічування підсилює ефект гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Колір | Жовтий |
| Призначення | Геймерські |
| Чутливість | 118 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 288 г |
| Варіанти підключення | USB, 2 x mini jack 3.5 mm |
| Головка мікрофона | 2,7 мм |
| Довжина кабелю / радіус дії | 2 м |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Мікрофон | Да |
| Номінальний опір | 16 Ом |
| Особливості | підсвічування, тканинна обшивка дрота |
| Регулювання гучності | Да |
| Системні вимоги | Windows, macOS, Linux |
| Тип | дротові |
| Тип кріплення | оголів'я |
| Тип мікрофону | всенаправлений, динамічний |
| Тип навушників | закриті |
| Частотний діапазон | 20 |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 |
| Чутливість мікрофона | -47 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









