
Кондиціонер Panasonic Etherea CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE, 25 м2, інвертор, A+++/A+++, до -20°С, Wi-Fi, R32, білий
57 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер представлений в різних кольорах: білий матовий (серія Z) і срібний матовий, імітація «нешліфованого алюмінію» (серія XZ) та чорний матовий (XZ-H).
Крім цього, в системі використовується новий екологічно безпечний та високоефективний для озонового шару фреон R32. Кондиціонер працює в режимах: обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
За допомогою вбудованого Wi-Fi та будь-якого смартфона, що підтримує iOS/Android, є можливість керувати кондиціонером дистанційно. Все, що вам потрібно, це завантажити спеціальний застосунок Panasonic Comfort Cloud і мати доступ до інтернету.
Через застосунок користувач отримує повний доступ до функціоналу кондиціонера Panasonic. Є можливість вибору режиму роботи, регулювання температури повітря та інтенсивності вентилятора внутрішнього блоку, користувач може контролювати споживання електроенергії, а також встановити годинний таймер.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип компресора | Інверторний |
| Стан | Новий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 229 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (нетто/брутто) зовнішнього блоку | 27 |
| Вага (нетто/брутто) внутрішнього блоку | 10 |
| Внутрішній блок | 39 дБА |
| Габарити зовн. блоку | 542 x 780 x 289 мм |
| Дистанційне керування | Да |
| Діаметр труб холодагента (газові) | 3/8 |
| Діаметр труб холодагента (рідинні) | 1/4 |
| Діап. робочих температур | -10~+43 °C / -20~+24 °C |
| Зовнішній блок | 47 дБА |
| Клас енергоефективності (SCOP) | А++ |
| Клас енергоефективності (SEER) | А+++ |
| Коефіцієнт COP | 4.86 |
| Коефіцієнт EER | 4.9 |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Колір зовн. блоку | Білий |
| Макс. довжина труб | 15 м |
| Макс. перепад висот між блоками | 15 м |
| Мін. рівень шум | 19 дБ |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обігрів | Да |
| Особливості | Wi-Fi-модуль |
| Охолодження | Да |
| Продуктивність (обігрів) | 3,4 кBт |
| Продуктивність охолодження | 2,5 кВт |
| Розмір приміщення | 25 кв.м |
| Річне споживання енергії | 700 кВт |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності системи SEER/SCOP | 9.5/5.2 |
| Тип пристрою | Кондиціонери інверторні |
| Тип холодоагенту | R32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 449 ₴




