
Холодильник Snaige з верхн. мороз., 172.5x63х56, холод.відд.-201л, мороз.відд.-57л, 2дв., A++, ST, retro, чорний
22 266 ₴
- Готово до відправки
- Код: FR27SM-PRJ30E
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Snaige FR27SM-PRJ30E - це сучасний технологічний холодильник, який пропонує широкі можливості зберігання та охолодження продуктів. Він поєднує в собі передові функції, зручне управління та ефективну продуктивність для забезпечення оптимальних умов зберігання продуктів. Холодильник Snaige FR27SM-PRJ30E пропонує широкі можливості зберігання, високу енергоефективність та зручне управління. Його передові технології та стильний дизайн роблять його ідеальним вибором для будь-якої кухні, де можна зберігати свої продукти у безпечних та оптимальних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Країна виробник | Литва |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 57 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 172,5 см |
| Глибина | 63 см |
| Додатково | Глибока ванночка для пляшок, Тримач для пляшок, Полиця над ванночками для фруктів/овочів, Ванночки для фруктів/овочів, Підставка для яєць |
| Клімат клас | N - ST |
| Колір | Чорний |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 1 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 3 |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Матеріал полиць | ударостійке скло |
| Обсяг холодильної камери | 201 л |
| Полиця для пляшок | Да |
| Розташування внутрішнього освітлення | на бічній стороні |
| Розташування морозильної камери | зверху |
| Система охолодження | капельна |
| Система розморожування | автоматичне, ручне |
| Споживання електроенергії | 190 кВт/рік |
| Температура камери охолодження | від 0 ° C до +8 ° C |
| Температура морозильної камери | - 18 ° C та нижче |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | електромеханічне |
| Функції / можливості | Швидка заморозка, Антибактеріальний захист, Відділення для овочів |
| Холодоагент | R600a |
| Час збереження холоду | 17 г |
| Ширина | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 266 ₴





