
Проєктор Epson CO-FD01 FHD, 3000 lm, 1.19
32 741 ₴
- Готово до відправки
- Код: V11HA84240
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створити атмосферу великого екрана вдома дуже просто, якщо у вас є цей проєктор Full HD, який також ідеально підходить для офісів або класних кімнат. Ви можете відтворювати вражаючі зображення діагоналлю 391 дюйм. Він простий у налаштуванні, а яскравість у 3000 люменів забезпечує контрастне й чітке зображення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Тип матриці | 3LCD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 188 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Тип | Ламповий |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 87 x 295 x 211 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру |
| Комплектація | проєктор, кабель живлення, керівництво по швидкому запуску, пульт ДК |
| Контрастність | 350 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.35 |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3) |
| Реальна роздільна здатність | 1920×1080 |
| Ресурс лампи | 6 000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 12 000 рік |
| Роз'єми | HDMI, USB type-B, USB Type A (5V, 2A) |
| Споживана потужність | 284 Вт |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 3 000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 741 ₴









