
Cвітильник стовпчик LEDVANCE E27 59см ENDURA CLASSIC EBRO чорний
1 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4058075835023
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Ledvance Endura Classic Ebro призначений для зовнішнього освітлення. Корпус виготовлено з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та атмосферних впливів. Ступінь захисту IP44 забезпечує захист від пилу та бризок води. Використовуються лампи з патроном E27. Світильник має компактний дизайн і простий у монтажі. Забезпечує світловий потік, що дає змогу ефективно освітлювати доріжки, тераси та інші об'єкти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.89 |
| Висота | 490 мм |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вхідна частота | 50/60 Hz |
| Додатково | випробування розжареним дротом: 650 °C, тип підключення, цоколь: E27, максимальна потужність лампи:, тип монтажу, джерело живлення від мережі |
| Код захисту від проникнення | IP44 |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK03 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Матеріал оптичної кришки/лінзи | полікарбонат |
| Потужність світлодіодного модуля | 20 Вт |
| Робоча температура | -20…+40 °C |
| Сертифікати | CE, UKCA |
| Тип | світильник зовнішній |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴





