
Батут Salta Comfort Edition круглий, 427см, зелений
28 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5078G
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Salta Comfort Edition - це винятковий батут, неперевершений по своєму привабливому дизайну і доступний в своєму ціновому діапазоні. Дизайн цього батута легко впишеться в будь-яке оточення і розроблений відповідно до останніх стандартів, що робить цю модель батута надзвичайно безпечною. Лінійка батутів Salta Comfort Edition - це відмінний вибір, що гарантовано подарує масу задоволення від стрибків і прослужить довгі роки!
]]>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SALTA |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх з матеріалу | 0,35 (PVC) |
| Висота батута | 75 см |
| Висота батута із захисною сіткою | 260 см |
| Вхід | двостороння блискавка |
| Довжина: | 140 мм |
| Довжина спідниці | 13 см |
| Діаметр | 427 см |
| Діаметр верхніх напрямних | 38,1 мм |
| Діаметр ніжок | 38,1 мм |
| Діаметр стрибкової поверхні | 369 см |
| Захисна сітка | 2 роки |
| Захист на трубки | із піноматеріалу |
| Знаки сертифікації | TUV, CE/EN71 |
| Каркас | 2 роки |
| Кількість | 80 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мат для стрибків | Safetymark |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Низ з матеріалу | 110 г. (PE) |
| Особливості | міцна, м'яка сітка з маленькими комірками |
| Покриття | подвійна оцинковка |
| Рекомендована максимальна вага | 120 кг |
| Статичний тестовий вантаж | 300 кг |
| Тип з'єднання | гвинти, клік система |
| Товщина верхніх напрямних | 1,35 мм |
| Товщина ніжок | 1,2 мм |
| Товщина піноматеріалу | 20 мм |
| Форма | подвійна конічна |
| Ширина подушки мату безпеки | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 690 ₴







