
Дозатор для мийних засобів Hansgrohe A71, 500мл, сталевий
7 232 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40468800
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Дозатори Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виступ | 91 мм |
| Дизайн | сучасний |
| Дозована кількість | 2 мл |
| Особливості | просте та безпечне встановлення без інструментів , вихідна труба антикорозійна, легко наповнювати зверху |
| Поверхня | під сталь |
| Серія | А71 |
| Стиль | Modern |
| Стрижень | Ø 28 - 35 мм |
| Тип | Дозатор |
| Товщина робочої поверхні | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 232 ₴





