
Прожектор LEDVANCE ECO 100Вт 10000Лм 6500K чорний
1 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4099854230592
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор Ledvance ECO потужністю 100 Вт забезпечує оптимальні результати як з точки зору освітлення, так і з точки зору водонепроникності, оскільки високий ступінь захисту IP65 робить його дуже стійким до впливу зовнішніх факторів. Завдяки своїй ефективності та довговічності, він є ідеальним продуктом для встановлення в місцях, які потребують багатогодинного освітлення, таких як сади, гаражі, склади, фасади будівель тощо. Прожектор забезпечує понад 30000 годин роботи завдяки компонентам найвищої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >70 |
| Висота | 280 мм |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Вхідна частота | 50/60 Hz |
| Глибина | 41 мм |
| Довжина шнура живлення | 0,3 м |
| Додатково | клас захисту: I, тип монтажу, джерело живлення від мережі, тип світлодіодів SMD |
| Код захисту від проникнення | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | нейтральний |
| Кут освітлення | 110 град. |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 100 Вт |
| Світловий потік | 10 000 Лм |
| Строк служби | 30 000 рік. |
| Тип | прожектор вуличний світлодіодний |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴



