-20%

Сумка для взуття sigikid Forest 24837SK
799 ₴
639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24837SK
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для взуття sigikid Forest – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнурки також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка рожевого кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 1 см |
| Ширина | 32 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 37 см |
| Додатково | легке очищення |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | рожевий, з візерунком/малюнком |
| Матеріал | Нейлон |
| Об `єм | 1,5 л |
| Серія | Forest |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴

