
Антена MikroTik MTAO-LTE-5D-SQ
1 088 ₴
- Готово к отправке
- Код: MTAO-LTE-5D-SQ
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MikroTik mANT LTE 5o - всенаправлена LTE-антена з коефіцієнтом посилення 5 дБі спеціально розроблена для спільного використання з LTE-пристроями, такими як: wAP LTE Kit і LtAP mini LTE kit. Забезпечує високошвидкісний віддалений доступ до мережі Інтернет за рахунок поліпшення з'єднання в місцях з недостатнім охопленням послугами LTE.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 129 мм |
| Коэффициент усиления | 5 dBi |
| Тип | Всенаправленная |
| Ширина | 129 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | зовнішня |
| Глубина | 34 мм |
| Додаткові характеристики | 2x2 MIMO |
| Діапазон частот | 699 - 2690 МГц |
| Рабочая температура | -40 ... +70 |
| Тип коннектора | SMA |
| Ширина діаграми спрямованості по горизонталі | 360° |
Информация для заказа
- Цена: 1 088 ₴


