
Точка доступу MikroTik L11UG-5HAXD
3 808 ₴
- Готово к отправке
- Код: L11UG-5HAXD
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пам'ятаєте гострі відчуття від створення індивідуальних рішень за допомогою серії MikroTik RouterBoard? Приготуйтеся до ще більших досягнень DIY: оновлення лінійки продуктів RB за допомогою Wi-Fi 6! Як і надійна RB911, нова MikroTik L11UG-5HaxD стане вашим кращим другом, коли справа доходить до створення недорогих внутрішніх і зовнішніх CPE! Ця крихітна плата оснащена сучасним процесором Qualcomm Maple на базі архітектури ARM, 256 МБ оперативної пам'яті, USB-портом для додаткового сховища або інших потреб, а також Gigabit Ethernet портом з PoE-in.
Потужний радіомодуль Wi-Fi 6 з MMCX роз'ємами забезпечує подальше налаштування: додайте антену MikroTik HGO-antenna-OUT, і ви отримаєте чудову всеспрямовану точку доступу... або спробуйте антену MikroTik mANT30 PA для створення потужного зв'язку "точка-точка" великої дальності!
Ви можете інтегрувати L11UG-5HaxD у різноманітні установки, як-от торговельні автомати, банкомати, квиткові каси тощо, але для автономного складання ви можете замовити один з алюмінієвих внутрішніх корпусів. Ті самі, що й для RB411, 911, 912 і 922, тому їх можна використовувати повторно. Ви можете врятувати планету і свій гаманець одночасно!
MikroTik зберіг старий добрий звуковий сигнал для різних сигналів тривоги або творчих ідей.
]]>Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Литва |
| Состояние | Новое |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Общие | |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Flash пам'ять | 128 МБ |
| RAM пам'ять | 256 MB |
| Интерфейс | 1 х USB 2.0 , 1х 10/100/1000 Ethernet |
| Архітектура | ARM |
| Вхідне живлення | 12-28 В, 18-28 В |
| Діапазон частот | 5 ГГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 12 Вт |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Операционная система | RouterOS |
| Процессор | IPQ-5010 |
| Рівень ліцензії | 4 |
| Сертификация | EAC, RoHS, CE, FCC, IC |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac/ax |
| Стандарти | IEEE 802.11a, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Температура експлуатації | -40.. +70 °C |
| Тип | Точка доступа |
Информация для заказа
- Цена: 3 808 ₴




