
Розподільний колектор Danfoss FHF-F, 5+5 контурів, з ротаметрами, латунь
10 764 ₴
- Готово до відправки
- Код: 088U0525
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільні колектора Данфосс призначені для застосування в гідравлічних системах підлогового опалення. На клапана можуть встановлюватися термоелектричні приводи TWA-A. Розподільні колектори поставляються з вбудованими вентильними вставками Данфосс, мають можливість попереднього гідравлічного настроювання для полегшення запуску системи теплої підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | зворотний колектор із регулюючими клапанами, паспорт, інструкція зі встановлення, подавальний колектор із витратомірами |
| Кількість виходів (відведень) | 5 |
| Маса | 2,93 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань між виходами | 50 мм |
| Особливості | з ротаметрами, регулюючий клапан із попереднім налаштуванням |
| Приєднувальний розмір виходу (відведення) | 3/4 |
| Приєднувальний розмір колектора | 1 " |
| Робочий тиск | 6 |
| Ротаметри | 5+5 |
| Температура | 90 |
| Тип | колектор |
| Тип колектора | FHF |
| Тип приєднання виходу (відведення) | зовнішня різьба |
| Тип приєднання колектора | внутрішня різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 764 ₴

