-23%

Витяжка Faber вбудована, 52см, 1119м.куб/год, Inka Lux Premium X A52 Kl, нерж
27 646 ₴
21 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 305.0658.601
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Faber Inka Lux Premium X A52 Kl (305.0658.601) - це вбудована модель з нержавіючої сталі шириною 52 см. Вона оснащена трьома швидкостями та турборежимом, а також LED-освітленням. Жировий фільтр можна мити в посудомийній машині. Витяжка має діаметр вихідного отвору 150 / 120 мм і клас енергоефективності B.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1 119 м³/год |
| Максимальный уровень шума | 69 дБ |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Напряжение | 220-240 В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт |
| Производительность | 670 м³/год |
| Давление | 590 Па |
| Управление | електронне |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 21 299 ₴

