
Накопичувач SSD Kingston M.2 512GB PCIe 4.0 KC3000
9 016 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKC3000S/512G
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маючи вражаючу швидкість читання/запису до 7000 МБс, ці накопичувачі забезпечують поліпшений робочий процес на високопродуктивних настільних і портативних комп'ютерах. Вони ідеально підходять для досвідчених користувачів, яким потрібні найвищі швидкості з доступних на ринку.
Компактна конструкція M.2 2280 легко встановлюється в системні плати та забезпечує більш високу гнучкість для просунутих користувачів, які цінують швидкість відгуку та неперевершений час завантаження.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 512 ГБ |
| Інтерфейс | PCIe Gen 4.0x4 |
| Додатки | для настільного комп'ютера, для ноутбука, для центрів обробки даних |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 5 мВт |
| Зовнішня швидкість запису | 3 900 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 7000 Мб/сек |
| Контролер | Phison E18 |
| Наработка на отказ | 1,8 млн. рік |
| Особливості | низькопрофільна графенова алюмінієва система тепловідведення |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Споживання енергії (типове) при записі | 4,1 Вт |
| Споживання енергії (типове) при читанні | 2,7 Вт |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | 3D TLC |
| Форм фактор | M.2 2280 |
| Швидкість записування до | 900 000 IOPS |
| Швидкість читання до | 450 000 IOPS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 016 ₴




