-8%

Витяжка Faber вбудована, 70см, 651м.куб/год, Inka Ich Ss A70 (I.Smart Hcs), нерж
6 699 ₴
6 151 ₴
- Готово к отправке
- Код: 305.0599.321
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Естетично виконаний зі смаком цей вбудований блок може бути встановлений у всіх типах настінних кухонних шаф. Привабливий зовнішній вигляд поєднується з високою ефективністю витяжки та компактними розмірами, що дозволяє розмістити витяжку навіть у дуже тонких навісах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 651 м³/год |
| Максимальный уровень шума | 70 дБ |
| Напряжение | 220-240 В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 110 Вт |
| Производительность | 390 м³/год |
| Давление | 260 Па |
| Управление | електромеханічне |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 151 ₴



