
Інвертор 2E HI3500, 3500W, 24V - 230V, LCD, AVR, Terminal in&out
21 287 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2E-HI3500
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Чиста синусоїда
- Зовнішні АКБ підбираються під бажаний час автономії
- Вбудовані функції захисту
- Сумісність із генераторами
- Режим ECO
- LCD-екран
- Сигнальний зумер
- Розетки немає, підключення через Terminal block
- Можливість вибору вихідної напруги 220/230/240 В
- Можливість вибору току заряджання
Переваги інверторів
Наразі інвертори особливо затребувані та популярні. З-поміж переваг варто відзначити широкий діапазон вхідної напруги, здатність роботи в режимі перевантаження.
Вбудовані функції захисту для безпеки використання
Інвертор 2E HI3500 має вбудовані функції захисту, а саме: від перенапруги, короткого замикання, зниження напруги, перезаряджання, перегрівання та критичного розряджання.
Сумісність із генераторами
2E HI3500 згодиться для розв’язання нескладних завдань за умов аварійного припинення електропостачання чи недоступності централізованої електромережі, зокрема дасть змогу заживити котел чи холодильник, використовуючи генератор.
]]>Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Без внутрішніх батарей | Да |
| Тип | ДБЖ комп'ютерні та побутові |
| Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Відносна вологість | до 93% |
| Додатково | ECO режим |
| Діапазон вхідної напруги | 20-30 В, 156-294 В, 0-264 В, 104-294 В |
| Ефективна вихідна потужність | 3 500 Вт |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист від перенапруги, захист від перезарядження, захист від перегріву, захист від низького заряду батареї, захист від низької напруги |
| Колір | Чорний |
| Перевантаження | 110% for 2 min, 125% for 1 min, 150% for 10 s, 110% for 1 min, 125% for 10 s, 150% for 5 s |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 209x302x479 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | Terminal block |
| Тип монтажа | класичний (tower), монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 15 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 287 ₴








