
Ваги Beurer підлогові, 200кг, товщина 8мм, аnti-fingerprint, 3хААА в комплекті, скло/сталь, сірий
3 211 ₴
- Готово до відправки
- Код: GS_405
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги з покриттям із неіржавкої сталі Beurer GS 405 Signature Line — дизайн і функціональність в одному пристрої! Точні дизайнерські ваги не тільки покажуть результати зважування, а й ідеально впишеться в інтер'єр вашого будинку як декоративний елемент. Велика платформа з міцного скла завтовшки 8 мм зі спеціальним покриттям від відбитків пальців (аnti-fingerprint) з неіржавкої сталі — комфортне й безпечне використання. Цифри збільшення розміру зі спеціально розробленим РК-шрифтом на сучасному чорному дисплеї у форматі XXL з підсвіткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oснащення | підсвічування |
| Живлення | 3 х AAA |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | батарейки 3xAAA |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 200 кг |
| Матеріал платформи / чаші | скло |
| Одиниці виміру | кг, ST, фунт |
| Призначення | Для підлоги |
| Розмір цифр | 49 мм |
| Розміри | 350x300x28 |
| Тип | Електронний |
| Функції | автоматичне включення, автоматичне вимикання |
| Ціна ділення | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 211 ₴








