-12%

Витяжка Faber похила, 80см, 1169м3ч, Tweet Ev8 Led Wh A80, білий
16 514 ₴
14 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 330.0529.667
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка має ширину 80 см, що робить її ідеальною для середніх та великих кухонь. Вона забезпечує широкий охоплення та ефективне видалення повітряних частинок та запахів з різних зон готування. Похила витяжка має елегантний та сучасний дизайн. Білий колір додає кухні чистоти і стильності, підкреслюючи загальний вигляд простору. Витяжка має вбудоване світлодіодне освітлення, яке освітлює робочу зону, забезпечуючи чітку видимість під час готування страв. Витяжка використовує потужний вентилятор та ефективну систему фільтрації для видалення повітряних частинок, диму та запахів, забезпечуючи чисте повітря в кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колір | Білий |
| Максимальна продуктивність | 1 169 м³/год |
| Максимальний рівень шуму | 71 дБ |
| Напруга | 220-240 В |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 700 м³/год |
| Тип витяжки | похила |
| Тиск | 500 Па |
| Керування | Сенсорний |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 550 ₴





