
Ящик для інструменту Neo Tools, 21", з лотками, алюмінієва ручка, 28х55х27 см
1 800 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84-105
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструменту NEO TOOLS. Практичний і міцний ящик для інструменту виготовлений з міцної пластмаси, з алюмінієвими замками. Ящик оснащений органайзерами для зберігання дрібних елементів, розкладною внутрішньою секцією і зручною алюмінієвою ручкою для перенесення. Бренд NEO TOOLS виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 278 мм |
| Довжина | 547 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Органайзер |
| Колір | чорний, помаранчевий |
| Матеріал замків | алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






