-33%

Сковорода Ardesto Black Mars Sparkle 28 см, чорний, алюміній
1 089 ₴
729 ₴
- Готово до відправки
- Код: AR1928BM
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Особливістю виробу є ергономічне руків’я золотистого кольору з нержавіючої сталі – запорука комфортного й надійного хвату. ARDESTO Black Mars сумісна з різними видами плит, зокрема газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними. Допустиме миття в посудомийній машині. У комплекті міститься протектор для зберігання з фетру, який згодиться як підставка під гаряче.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Внутрішнє покриття | мармурове, антипригарне, PFLUON, Golden Marble |
| Діаметр | 28 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Призначення сковороди | сковорода традиційна |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити, Індукційні плити, Галогенні плити, Керамічні плити, Склокерамічні плити |
| У набір входять | Сковорода – 28 см, підставка під гаряче/протектор для зберігання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴









