
Витяжка Electrolux вбудована, 52см, 600м3ч, нерж
7 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: LFG525S
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тривалий термін служби та чудове освітлення - LEDlights у лідерах
Насолоджуйтесь професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights використовують менше електроенергії, ніж інше освітлення, та забезпечують відмінну видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю.
Насолоджуйтесь професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights використовують менше електроенергії, ніж інше освітлення, та забезпечують відмінну видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю.
Чиста кухня завдяки стандартному жировому фільтру
Жировий фільтр піклується про чистоту повітря на кухні. За потреби фільтр можна легко помити чи замінити. Кухня довше залишатиметься чистою.
Механічні елементи керування – легке налаштування витяжки
Функцій витяжки легко досягти з інтуїтивними механічними елементами управління. Налаштуйте освітлення або швидкість вентилятора для швидкого, зручного готування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Страна производитель | Польша |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 24,5 см |
| Висота (макс.) | 24,5 см |
| Глубина | 28,5 см |
| Дополнительно | Можливі режими витягування або рециркуляції повітря за умови встановлення фільтру з деревного вугілля (додаткова комплектація) |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 600 м³/год |
| Напряжение | 220-240 В |
| Освещение | LED |
| Производительность | 295 м³/год |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Управление | повзунок |
| Фильтр | жировий |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 699 ₴





