-25%

Сковорода глибока Ardesto Gemini Anzio 26 см, чорний, алюміній
929 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: AR1926DF
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва глибока сковорода серії Gemini Gourmet Anzio чорного кольору з мармуровим антипригарним покриттям та термостійкою бакелітовою ручкою з Soft-touch покриттям. Сковорода сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 3.8 мм |
| Товщина стінки | 3.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 6,8 см |
| Внутрішнє покриття | мармурове, антипригарне, PFLUON |
| Діаметр | 26 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch, з петлею для підвішування |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити, Електричні плити, Індукційні плити, Галогенні плити, Склокерамічні плити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




