
Комп'ютер персональний моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i3-N300, 8GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р, DOS, білий
26 797 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8T2Z6ES
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 240-G10 23.8" - це стильний та потужний настільний комп'ютер "все в одному". Зі своїм дисплеєм розміром 23,8 дюйма він пропонує просторий екран для роботи та розваг. Завдяки високопродуктивним компонентам він гарантує плавну роботу з декількома завданнями одночасно та ефективну продуктивність для різних завдань. Його компактний дизайн зберігає місце на вашому столі, при цьому забезпечуючи вражаючу обчислювальну потужність. Оснащений сучасними опціями підключення та дружнім інтерфейсом, він підходить як для роботи, так і для відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.37 кг |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 419 x 540.6 x 183.7 |
| Діагональ екрану | 23,8 " |
| Категорія | моноблоки |
| Комплектація | USB клавіатура і USB миша |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Мережа | Wi-Fi, 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN, Bluetooth v5.3 |
| Мoдель | N300 |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Роз'єми | 1 x USB 3.2 type-C, 2 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45, 1 x audio combo jack, 1 x HDMI |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Тактова частота | 3200 МГц |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 3.8 ГГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 0,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 797 ₴





