
Мікрохвильова піч Electrolux вбудована, 17л, електрон. керування, 700Вт, дисплей, чорний+нерж
12 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMS2173EMX
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Electrolux LMS2173EMX - елегантна і багатофункціональна мікрохвильова піч, виконана в чорному кольорі. Модель відмінно підійде для будь-якого сучасного кухонного інтер'єру. Електронне управління забезпечує точне і швидке налаштування параметрів. П'ять рівнів потужності дозволяють підібрати оптимальний варіант для поточного приготування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Об`єм | 17 л |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38.8 x 59.5 x 31.2 |
| Діаметр піддону | 245 мм |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Потужність | 700 Вт |
| Потужність під'єднання | 1 200 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Керування | Механічний |
| Функції | Розморожування за вагою, автоматичні програми |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 899 ₴





