
Мікрохвильова піч Electrolux вбудована, 25л, електрон. керування, 900Вт, гриль, дисплей, чорний+нерж
19 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMS4253TMX
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч з грилем 600 - найшвидший і простий шлях до ваших улюблених страв. Гриль доповнює її звичайні можливості і розширює ваші кулінарні горизонти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 38.8x59.5x37.7 |
| Діаметр піддону | 270 мм |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність під'єднання | 1 400 Вт |
| Рівнів потужності | 8 |
| Керування | Сенсорний |
| Функції | Гриль, Мікрохвилі, Розморожування за вагою, Автоматичні програми з приготування за вагою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 399 ₴





