
Каструля Ardesto BLACK MARS, скляна кришка, 1.8 л, нержавіюча сталь
1 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: AR0718S
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміальний дизайн
Каструлі серії Black Mars представлені у різних розмірах, тому кожен може обрати для себе необхідний об`єм. Зовнішня частина каструлі отримала хромоване покриття. Металеві ручки повільно нагріваються та швидко охолоджуються. Разом з каструлею поставляється термостійка скляна кришка з отвором для пари.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 см |
| Кількість предметів | 2 шт |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 1,8 л |
| Особливості посуду | підходить для використання з усіма типами плит |
| Тип | каструлі |
| Товщина дна | 2,5 мм |
| Товщина стінок | 0,6 мм |
| У набір входять | 1 крихітка, 1 каструля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴








