
Рюкзак Neo Tools Camo, 30л, 50х29.5х19см, поліестер 600D, посилений, камуфляж
3 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84-321
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак монтажника CAMO NEO (арт. 84-321) виготовлений з міцного поліестеру 600 D, що гарантує його довговічність. Рюкзак оснащений 4 зовнішніми і 18 внутрішніми кишенями для інструментів, що зручно для зберігання і транспортування. Для зручності рюкзак має профільовані ремені для перенесення плюс нагрудний ремінь і дихаючу спинку. Марка NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 190 мм |
| Додатково | ручка, 4 зовнішні кишені, кишеня для ноутбука, 18 внутрішніх кишень |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴









