
Набір інструменту TOPEX, універсальний, 56 од., кейс
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38D224
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір інструменту TOPEX, до складу входять 56 предметів, упакованих в зручний пластмасовий кейс. Всі предмети відрізняються високою якістю виконання. У набір входить основний інструмент, такий як тріскачки 1/2", викрутки, шарнірно-губцевий інструмент, молоток вагою 300 г, комбіновані ключі, змінні головки або наконечники. Набір призначений для універсального застосування, для дрібних монтажних робіт, ремонту обладнання і автомобілів , а також інших робіт в побуті і в гаражі кожного домашнього майстра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага молотка | 0,4 кг |
| Тип | гайковий, шестигранний (HEX) |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Застосування | загальне |
| Комплектація | головки торцеві, викрутка, Біти, шарнірно-губцевий інструмент, інструменти для роботи з торцевими головками, шестигранні / зіркоподібні ключі, гайкові ключі |
| Кількість біт/накінечників у наборі | 14 шт. |
| Кількість викруток в наборі | 5 шт. |
| Кількість ключів у наборі | 10 шт. |
| Кількість одиниць в наборі | 56 шт |
| Кількість торцевих голівок/ключів | 18 шт. |
| Матеріал кейса/лотка | Пластик |
| Матеріал руків'я | гума, пластик |
| Матеріал рукоятки інструменту | Пластик, гума |
| Матеріал ударної частини | сталь |
| Призначення | домашній, автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4", 1/2" |
| Розміри біт/накінечників | PH1, PH2, PH3, SL3, SL4, SL5, SL6, T10, T15, T20, T25, T30, T40, T27 |
| Розміри викруток | PH2x38 |
| Розміри ключів | 1.5 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 17 мм, 15 мм |
| Розміри торцевих голівок/ключів | 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 19 мм, 22 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм |
| Розміри інструментів | плоскогубці - 160 |
| Розмірність торцевих голівок/ключів | метрична |
| Ручки вікруток | стандартні |
| Сумісність із | шуруповертом, ручним тримачем для біт |
| Тип | Набір ключів і торцевих насадок, Набір викруток, набір шестигранних ключів |
| Тип викруток | звичайні |
| Тип ключа | комбіновані |
| Тип молотка | слюсарний |
| Тип рукоятки інструменту | звичайна |
| Тип шліца | плоский (PL), хрестовий із насічками (PH) |
| Тип шліца біт/накінечників | плоский, хрестоподібний, шестигранний, зірочка |
| Тип інструмента | пасатижі, кліщі |
| Форма бойка | квадратна |
| Форма робочого профілю торцевих головок/ключів | шестигранник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴

