-2%

Ящик для інструменту TOPEX, 12", з лотками, 29х14х15 см
325 ₴
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79R123
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструменту TOPEX - це легкий і зручний ящик для інструменту. Виготовлений з міцної пластмаси. З 2 практичними органайзерами для зберігання дрібних елементів і зручною ручкою для перенесення. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Органайзер |
| Колір | чорний, жовтий |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




