
Плиткорез камнерез Б/У Sturmax TCM9820L
2 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000004153281
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sturmax TCM9820L – потужний, компактний плиткоріз з діаметром диска 200 мм. Призначений для швидкого та якісного різання керамічної плитки, каменю та інших матеріалів, що використовуються у будівництві та оздобленні. Модель оснащена продуктивним 1000 Вт індукційним електродвигуном та дозволяє здійснювати різ на глибину до 41 мм. Завдяки похилому столу, плиткоріз також можна використовувати для виконання різів під кутом до 45 градусів. Наявність паралельного упору забезпечує високу точність при прямолінійних пропилах. Для запобігання перегріву ріжучого диска та зменшення кількості пилу, модель Sturmax TCM9820L має спеціальний вбудований резервуар для охолоджуючої рідини. Безпеці оператора сприяють магнітний вимикач, що унеможливлює мимовільний запуск інструменту в разі нестабільного електропостачання, а також захисний кожух, що запобігає розсіюванню уламків і пилу під час процесу різання.
Призначення:
для швидкого та якісного різання керамічної плитки, каменю та інших матеріалів, що використовуються у будівництві та оздобленні.
Особливості:
Індукційний електродвигун – високий ресурс та малий рівень шуму.
Похилий робочий стіл – дозволяє виконувати пропили під кутом до 45 градусів.
Вбудований резервуар для охолоджувальної рідини – дозволяє організувати ефективне охолодження ріжучого диска.
Магнітний вимикач – гарантує безпеку роботи з плиткорізом при нестабільному електропостачанні.
Захисний кожух – запобігає розсіюванню уламків та пилу в процесі роботи, страхуючи оператора від травм.
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота пропилу | 41 |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Якість | Б/У |
| Комплект | Коробка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Примітки | Потертості, вбудований пил, надобрана коробка |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Стан (із 5) | 4 |
| Кут нахилу | 45 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴









