
Блендер Б/У GOURMETmaxx Nutrition Mixer Deluxe 42801A0
1 800 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004141332
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Приготування за секунди з блендером GOURMETmaxx Nutrition у наборі XXL ви можете швидко та без зусиль перетворювати або подрібнювати їжу та напої, готувати холодні соуси та багато інших ласощів за допомогою високопродуктивного міксера (не підходить для кубиків льоду)
Електричний, маленький, потужний: компактний кухонний міксер має потужний двигун потужністю 1000 Вт, напруга- 240 вольт. Міцне та стабільне поперечне лезо з нержавіючої сталі також забезпечує особливо точні однорідні результати змішування, а також ідеальну консистенцію відповідно до вашого смаку
Набір аксесуарів XXL: набір із 11 предметів складається з міні-шейкера, 2 насадок для леза та брошури з творчими рецептами. Зверху є 4 різні кришки (на винос, шейкер, 2 кришки для зберігання продуктів) і 3 чашки для змішування.
Блендер можна легко очистити (контейнер для змішування та кришку для зберігання їжі можна мити в посудомийній машині)
Система безпеки: блендер працює тільки при правильному встановленні чаші . Розміри коробки - 36,6 x 30,5 x 18,5 см; 3,38 кг . Розміри блендера - 15 Г x 15 Ш x 35 В..Розміри чаш – 500мл та 1л.
Матеріал - Нержавіюча сталь, акрилонітрилбутадієнстирол. Матеріал корпусу: міцний пластик.
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gourmetmaxx |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики погружного блендера | |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мерный стакан | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| modelid | 42801A0 |
| Блендеры.ОБЩИЕ.Производитель | GOURMETmaxx |
| Вес | 3.38 кг |
| измельчитель | Да |
| Категория | Блендеры |
| Качество | Б/У |
| Комплект | Коробка,документы,3 измельчителя с ножами |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Материал погружной части | Нет |
| Мощность | 1000 Вт |
| Наименование | GOURMETmaxx Nutrition Mixer Deluxe 42801A0 |
| Отверстие для ингредиентов | Нет |
| Примечания | Новый. |
| Состояние (из 5) | 5 |
| Суповарка | Нет |
| Тип | GOURMETmaxx |
| Управление | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴









