
Обогреватель Б/У UFO ERC-S 2300W 220-230V (UFO Erciyus Smart 23)
4 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004139544
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інфрачервоний обігрівач UFO Erciyus Smart 2300 з системою розумного керування.
Завдяки сучасній системі, керуй дистанційно обігрівачем, контролюй температуру в кімнаті та витрати електроенергії. Інтегрується з системою Розумний Дім. Дана модель обігрівача має сучасний, мінімалістичний дизайн, його легко переміщати по приміщенню ,завдяки мобільності. Використовується для приміщень усіх типів та площ. Рекомендовано для обігріву житлових та нежитлових приміщень, а саме: кімнат в квартирі та будинку, в приміщеннях кафе, лікарень, в закладах освіти, в спортивних та виставкових центрах.
Переваги UFO Erсiyus Smart /2300:
Управління обігрівачем через мобільний застосунок eWeLink.
Управління з будь-якого місця. Ви можете увімкнути або вимкнути обігрівач, а також встановити потрібну температуру, не встаючи з ліжка, сидячи на дивані або навіть перебуваючи поза домом.
Програмування. Ви можете заздалегідь задати час вмикання та вимкнення обігрівача, щоб він вмикався автоматично, коли ви повертаєтесь додому або лягаєте спати. Це допоможе вам заощадити електроенергію.
Статистика споживання енергії.
Автоматичний запобіжний вимикач під час перекидання.
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UFO |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| bluetooth | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Варианты монтажа | напольный |
| Вентилятор | Нет |
| Вентиляция без нагрева | Нет |
| Вес | 4.9 кг |
| Защитные функции | отключение при перегреве, отключение при опрокидывании |
| Ионизатор | Нет |
| Каминный эффект | Нет |
| Качество | Б/У |
| Комплект | Коробка,документы,подставка,2 винта |
| Максимальный воздухообмен | Нет данных |
| Мощность обогрева | 2300 Вт |
| Напряжение | 220/230 В |
| Площадь обогрева | 28 кв.м. |
| Потребляемая энергия | 2300 Вт |
| Примечания | Новый, нет пульта |
| Пылевой фильтр | Нет |
| Регулировка мощности | Нет |
| Состояние (из 5) | 5 |
| Таймер | Нет |
| Термостат | Да |
| Тип | инфракрасный |
| Тип нагревательного элемента | Инфракрасный |
| Удобство использования | пульт |
| Управление | электронное, пульт ДУ |
| Уровень шума | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 490 ₴









