
Очиститель увлажнитель воздуха Б/У Neoclima SP-25W
550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2000004129712
+380 (98) 317-19-96
Общий канал компанииЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ультразвуковий зволожувач SP-25W – це нова модель білого кольору від відомого англійського бренда Neoclima.
Сучасні та стильні ультразвукові зволожувачі Neoclima SP-25W мають вдале поєднання ціни й функціональних характеристик. Зволожувачі Neoclima SP-25W дуже прості у використанні. По-перше, бак для води розрахований на 3.5 л, що дає змогу використовувати зволожувач упродовж 10 годин безперервної роботи. По-друге, керувати зволожувачем можна всього однією кнопкою. З її допомогою можна регулювати інтенсивність роботи приладу. По-третє, завдяки вдалій конструкції й великого отвору резервуарі для води, можливо почистити навіть важкодоступні частини зволожувача. Зволожувачі Neoclima SP-25W мають вбудовані датчики вимикання у разі недостатньої кількості води й у разі перевертання. Це забезпечить додатковий захист і комфорт під час їхньої експлуатації.
Серед додаткових особливостей можна виділити можливість використання зволожувачів Neoclima SP-25W як аромадифузорів. Всередині пристрою є спеціальна камера, у яку можна додавати ефірні олії й інші ароматичні речовини. Завдяки цьому в приміщенні, крім комфортного рівня зволоження, буде підтримуватися приємна та корисна атмосфера повітря.
Внимание! Комиссионный товар. Уточняйте наличие и комплектацию у менеджера. Товар может быть продан в розничном магазине.
Хотите скидку? Давайте обсудим. Предложите свою цену и мы посмотрим, что сможем сделать.
Товар отпускается только по предоплате. Сумма предоплаты зависит от размера и веса посылки, но не менее 50 грн.
Функциональное состояние товара Вы можете уточнить у менеджера!Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип | Очиститель/увлажнитель |
| Состояние | Б/У |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Ароматизация | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 29.9 х 21.2 х 17 см |
| Гигростат | Да |
| Индикация | включения |
| Источник питания | сеть |
| Качество | Б/У |
| Назначение прибора | увлажнение воздуха |
| Обслуживаемая площадь | 25 кв.м |
| Объем резервуара для воды | 3.5 л |
| Подсветка корпуса | Нет |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Примечания | Царапины,потертости. |
| Расход воды | 300 мл/ч |
| Состояние (из 5) | 4 |
| Управление | Механическое |
| Установка | напольная, настольная |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴









