
Електричний водяний насос Б/У toНАСИ RS25/6 130 мм (11.15.WRS/0024)
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000004119065
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос призначений для перекачування чистої води в центральних і зональних системах опалення, у системах кондиціонування повітря та в системах гарячого водопостачання. Корпус: чавун Вал двигуна: кераміка Робоче колесо: технополімер Тип двигуна: асинхронний, тришвидкісний, безшумний Обмотування статора: мідь Гільза статора електродвигуна: неіржавка сталь AISI 304 Підшипник: керамічний радіальний заряджання: 0 24-2 Умови застосування: Максимальна температура рідини: +110 oC Максимальна температура довкілля: +40oC Допустимий тиск у системі: до 10 барів Тільки для чистої води без абразивних домішок (піска, глини, вапна тощо) Водневий показник води (pH): 6.5 - 8 хв
Призначення
Для опалення
Тип
Циркуляційні насоси
Живлення
Мережа
Висота подавання
6 м
Двигун
безшумний, асинхронний, тришвидкісний
Країна-виробник
Китай
Застосування
Побутові
Температура рідини
100
Напруга мережі
220-240В
Тиск
10 барів
Довжина кабелю живлення
1 м
Матеріал корпусу
Чавун
Діаметр вхідного отвору
1'
Діаметр вихідної отвори
1'
Комплектація
Насос, кабель, гайки, гарантійний талон
Розміри
130
Вага
2.9 кг
Країна реєстрації бренда
Україна
Гарантія
24 місяці
Ступінь захисту
IP44
Ротор насоса
Мокрий
Тип встановлення
Горизонтальний + Вертикальний
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PH |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Діаметр вихідного отвору | 1" |
| Діаметр насоса | 130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Допустима температура рідини | до 100°C |
| Категорія | Електричні водяні насоси |
| Якість | Б/У |
| Якість води | Чиста |
| Комплект | Коробка, документи, гайки |
| Назва доріжки | toНАСОСЫ RS25/6 130мм (11.15.WRS/0024) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Примітки | новий. |
| Стан (із 5) | 5 |
| Тип | циркуляційний |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Число водозабірних точок | 1 |
| Електричні водяні насоси, що виводяться. | toНАСОСЫ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴









