
Камера видеонаблюдения Б/У Dahua DH-HAC-HDW1200RP-BE
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003907014
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DH-HAC-HDW1200RP - мініатюрна відеокамера, виконана в стильному чорному кольорі. Має зручну купольну конструкцію, додаткове підсвічування навколо об'єктива та інший функціонал. Знімає у Full HD. 12-діодний інфрачервоний фільтр можна вмикати вручну, або встановлювати в автоматичному режимі. Рухомий корпус має можливості повороту, обертання та нахилу, практично не маючи «сліпих зон». Підтримується обробка шумозаглушенням, протитуманною системою, а також BLC та HLC, що додатково покращує якість трансляції. Підключення до реєстратора можливе по каналу HDCVI, що відрізняється чіткістю або через аналоговий інтерфейс. Безперечною перевагою DH-HAC-HDW1200RP є легка вага пластикового корпусу. Він зовсім не створює навантаження на кронштейн та стелю.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Загальні | |
| Живлення | PoE |
| Користувальницькі характеристики | |
| ІЧ-підсвітка | Да |
| Зображення | кольорове |
| Якість | Б/У |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Комплект | кріплення |
| Купольна відеокамера | Да |
| Макс. робоча температура | 60°C |
| Макс. роздільна здатність відеокамери | 1920х1080 |
| Макс. кут нахилу | 78° |
| Макс. кут огляду | 103° |
| Макс. кут повороту | 360° |
| Мін. робоча температура | -40°C |
| Мін. фокусна відстань | 900 мм |
| Нічний режим | Да |
| Споживана потужність | 3.3 Вт |
| Примітки | Подряпини,потертості. |
| Робота вночі | Да |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Стан (із 5) | 3 |
| Тип відеокамери | вулична |
| Вулична відеокамера | Да |
| Встановлення | стельова, настінна |
| Частота кадрів за макс. роздільної здатності | 25 кадрів/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





