
Зовнішній жорсткий диск HDD SSD Б/У Samsung G2 Portable 500GB
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003897193
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній жорсткий диск G2 Portable з форм-фактором 2,5". Диск обладнаний інтрефейсом USB 2.0 зі швидкістю передавання даних до 480 Мб/с. Диск вирізняється низьким рівнем робочого шуму та наявністю функцій резервного копіювання та захисту даних.
Серія G-це екологічно доброзичливі жорсткі диски, вони відповідають міжнародним вимогам щодо захисту довкілля RoHS, TBBP-A і не містять галогенів. Крім того, диски серії G відрізняються похвалитися низьким рівнем шуму й енергоспоживання.
Диски серії G2 вирізняються унікальним «природним» дизайном. Завдяки гладким заокругленим кутам диск легко носити в кишені, а текстурована поверхня корпусу стійка до подряпин.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 146 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 111 мм |
| Місткість | 500Gb |
| Інтерфейс USB | USB 2.0 |
| Якість | Б/У |
| Кількість місць під HDD | 1 |
| Макс. швидкість інтерфейсу | 500 Мб/с |
| Примітки | Потертості,царапини |
| Стан (із 5) | 3 |
| Тип | HDD |
| Колір | Black |
| Ширина | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴





